21 Eki 2011

Hederölelerin Lerohedölereleri

İş güç, koşturma ayağına internetle arama mesafe girdi ve ben bu mesafeye kurban olayım! Hayat güzel lan, bilgisayarın başında ne işiniz var?!

Yazıma başlamadan önce şehitler konusunda birkaç şey söyleyim: Kuru milliyetçilikle ülke kurtulmaz. Irkçılığı da bırakalım. Üzgnüm.

Çok çılgın insanlarla tanışıyorum bu işler münasebetiyle, hayat nasıl hızlandı anlatamam. Bir de eski arkadaşları falan arayıp sorar oldum. Bu ara insan açlığımı gidermeye çalışıyorum galiba...
Milletle görüşmek için göt atıyorum adeta. Mesela annemler yine Mersin'e gittiler, misafir arıyorum deli gibi. Gelsin, kalsın, yemekler yapayım, filmler izleyelim, sohbetler edelim... Kendi evim olmadığından, "benim evim hissi"mi bu şekilde tatmin edebiliyorum, ne yapayım yani?!

Babam iş buldu, gidiyor yine. Yaşasın otorite eksikliği! Ulan, özleyeceğim ama be!

Eskiden ne müzikler dinlerdim... MP3 çalarıma kardeşim çöktüğünden mütevellit, müzik dinleyemez oldum son zamanlarda ve bu beni nasıl sıkıyor anlatamam! Barda ve mağazada çalan gubidik şarkılardan nefret geldi artık. Güzel bir şarkıyı çok defa dinleyebilirim de, gubidik şarkılara birden fazla dinlediğimde tahammül edemiyorum. Ayrıca Rihanna'dan ciddi manada NEFRET ediyorum.

Gök'ü nasıl nasıl bir özledim nasıl! Bir de Arif... Umut vardı tabi bir de! Neyse ki Arif hariç, hepimiz yarın beraberiz. Ne mutlu, ve mutsuz! Arif, geri dön lan! Ağzının çatısından girdirtme!

Cihan, Kanıt'ta oynamış. Benim "Queen of the Damned" DVD'm hâlâ onda lan. Bu arada dün tesadüfen görünce çok şaşırdım. Birlikte TV izlediğimiz yere oturmuş onu izliyordum... Hayat garip; rendeler falan...

Şimdilik diyeceklerim bu kadar. 30 yaş üstü adamlardan hoşlanırım, kel severim, aseksüel değilim; ama ona yakın bir şeyim, hafif beyazlamış saçtan tahrik; hafif uzamış sakaldan tahriş olurum. Biraz aptalım; ama aptala yattığım daha çok oluyor. Enfes yemek yaparım, göbek de yapabilirim. Zengin taliplerimi bekliyorum.

Hadi şimdi dağılıp daha mühim işlerinizle meşgul olun. Kafa dağıtmak isterseniz, uğrayın, dertleşelim.

Öperün.
-EDD


Hiç yorum yok: